Godziny dostępności nauczycieli

2022-10-17

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

  

Lp.

Nazwisko i imię

dzień tygodnia

 

sala

godzina

1. Banowski Tadeusz środa 211 14.30 – 15.30
2. Bartkowski Bartłomiej środa 17 14.20 – 15.20
3. Bączek Aleksandra poniedziałek 117 15.00 – 16.00
4. Borowska Katarzyna wtorek 208 14.20 – 15.20
5. Bukowska Aneta środa 200 16.30 – 17.30
6. Cechowska Marta środa 16 14.20 – 15.20
7. Cerklańska Zuzanna wtorek 206 14.20 – 15.20
8. Dreszler Dorota środa zaplecze w-f 15.15 – 16.15
9. Dziekońska Alina poniedziałek 209 14.00 – 15.00
10. Główczewska Joanna czwartek biblioteka 14.30 – 15.30
11. Grabowska Magdalena wtorek 15 15.15 – 16.15
12. Haska  Justyna środa 12 15.10 – 16.10
13. Hinc Izabela środa gabinet pedagoga 14.35 – 15.35
14. Kardela Joanna wtorek 113 14.25 – 15.25
15. Kawiecki Tomasz środa 112 14.20 – 15.20
16. Kotkowska Aleksandra piątek internat 16.00 – 17.00
17. Kozłowska Izabela środa 214 14.30 – 15.30
18. Ks. Milewski Daniel środa 03 14.20 – 15.20
19. Neumann Mariusz wtorek zaplecze w-f 15.10 – 16.10
20. Orłowska Paulina środa 9 15.10 – 16.10
21. Orzeł Mariusz poniedziałek 2 14.00 – 15.00
22. Paczkowska Lucyna czwartek 206 15.10 – 16.10
23. Paczkowski  Wojciech środa 207 16.00 – 17.00
24. Pełka – Ręczkowska Lucyna środa 13 15.10 – 16.10
25. Piątkowska Katarzyna środa 104 14.20 – 15.20
26. Piotrowska Ewa środa gabinet doradcy zawodowego 14.00 – 15.00
27. Przeradzka – Martko Barbara środa gabinet  dyrektora 15.00 – 16.00
28. Resicka Anna środa 1 16.00 – 17.00
29. Różyńska Roksana czwartek 4 14.30 – 15.30
30. Szcześniak Elżbieta środa 210 14.30 – 15.30
31. Światkowski Zbigniew środa 116 14.20 – 15.20
32. Trąpczyńska Iwona wtorek 200 15.10 – 16.10
33. Trzcińska Barbara poniedziałek zaplecze w-f 15.10 – 16.10
34. Wolska Anita piątek ECM 14.30 – 15.30
35. Zachwieja Rafał czwartek gabinet wicedyrektora 15.10 – 16.10
36. Zielińska Beata środa 202 14.30 – 15.30
37. Żuralska Anna wtorek biblioteka 14.40 – 15.40
38. Kłosowska Wiktoria czwartek 15 14.30 – 15.00
39. Neumann Justyna poniedziałek zaplecze w-f 15.15 – 16.15
40. Ks.Waśko Łukasz poniedziałek 03 15.15 – 16.15
41. Wardowska Zyta wtorek 109 15.10 – 15.40