Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
Lp. |
Nazwisko i imię |
dzień tygodnia
|
sala |
godzina |
1. | Banowski Tadeusz | środa | 211 | 14.30 – 15.30 |
2. | Bartkowski Bartłomiej | środa | 17 | 14.20 – 15.20 |
3. | Bączek Aleksandra | poniedziałek | 117 | 15.00 – 16.00 |
4. | Borowska Katarzyna | wtorek | 208 | 14.20 – 15.20 |
5. | Bukowska Aneta | środa | 200 | 16.30 – 17.30 |
6. | Cechowska Marta | środa | 16 | 14.20 – 15.20 |
7. | Cerklańska Zuzanna | wtorek | 206 | 14.20 – 15.20 |
8. | Dreszler Dorota | środa | zaplecze w-f | 15.15 – 16.15 |
9. | Dziekońska Alina | poniedziałek | 209 | 14.00 – 15.00 |
10. | Główczewska Joanna | czwartek | biblioteka | 14.30 – 15.30 |
11. | Grabowska Magdalena | wtorek | 15 | 15.15 – 16.15 |
12. | Haska Justyna | środa | 12 | 15.10 – 16.10 |
13. | Hinc Izabela | środa | gabinet pedagoga | 14.35 – 15.35 |
14. | Kardela Joanna | wtorek | 113 | 14.25 – 15.25 |
15. | Kawiecki Tomasz | środa | 112 | 14.20 – 15.20 |
16. | Kotkowska Aleksandra | piątek | internat | 16.00 – 17.00 |
17. | Kozłowska Izabela | środa | 214 | 14.30 – 15.30 |
18. | Ks. Milewski Daniel | środa | 03 | 14.20 – 15.20 |
19. | Neumann Mariusz | wtorek | zaplecze w-f | 15.10 – 16.10 |
20. | Orłowska Paulina | środa | 9 | 15.10 – 16.10 |
21. | Orzeł Mariusz | poniedziałek | 2 | 14.00 – 15.00 |
22. | Paczkowska Lucyna | czwartek | 206 | 15.10 – 16.10 |
23. | Paczkowski Wojciech | środa | 207 | 16.00 – 17.00 |
24. | Pełka – Ręczkowska Lucyna | środa | 13 | 15.10 – 16.10 |
25. | Piątkowska Katarzyna | środa | 104 | 14.20 – 15.20 |
26. | Piotrowska Ewa | środa | gabinet doradcy zawodowego | 14.00 – 15.00 |
27. | Przeradzka – Martko Barbara | środa | gabinet dyrektora | 15.00 – 16.00 |
28. | Resicka Anna | środa | 1 | 16.00 – 17.00 |
29. | Różyńska Roksana | czwartek | 4 | 14.30 – 15.30 |
30. | Szcześniak Elżbieta | środa | 210 | 14.30 – 15.30 |
31. | Światkowski Zbigniew | środa | 116 | 14.20 – 15.20 |
32. | Trąpczyńska Iwona | wtorek | 200 | 15.10 – 16.10 |
33. | Trzcińska Barbara | poniedziałek | zaplecze w-f | 15.10 – 16.10 |
34. | Wolska Anita | czwartek
piątek |
ECM | 7.25 – 7.55
14.30 – 15.00 |
35. | Zachwieja Rafał | czwartek | gabinet wicedyrektora | 15.10 – 16.10 |
36. | Zielińska Beata | środa | 202 | 14.30 – 15.30 |
37. | Żuralska Anna | wtorek | biblioteka | 15.30 – 16.30 |
38. | Kłosowska Wiktoria | czwartek | 15 | 14.30 – 15.00 |
39. | Neumann Justyna | poniedziałek | zaplecze w-f | 15.15 – 16.15 |
40. | Ks.Waśko Łukasz | poniedziałek | 03 | 15.15 – 16.15 |
41. | Wardowska Zyta | wtorek | 109 | 15.10 – 15.40 |