1 czerwca 2026 r. w ramach projektu „Międzypokoleniowe Mosty” uczestnicy wzięli udział w spływie kajakowym, który dostarczył wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.
Pogoda dopisała, dzięki czemu mogliśmy w pełni cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Trasa spływu prowadziła przez malownicze tereny Jeziora Partęczyny, a piękne krajobrazy zachwycały uczestników na każdym etapie wyprawy.
Po zakończeniu spływu wszyscy udali się na wspólny posiłek, który był doskonałą okazją do rozmów, integracji oraz podsumowania pełnego wrażeń dnia.
Wyjazd przebiegł w bardzo miłej atmosferze i na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.






















