2026-05-12
Uczniowie klas I B, I D, II A, II B oraz III D spędzili wyjątkowy dzień na wycieczce edukacyjnej. Pod opieką biolożek zwiedzali wystawę ludzkich ciał, poznając tajemnice anatomii człowieka i zdobywając wiele ciekawych informacji.
Wyjazd przebiegał w świetnej atmosferze, pełnej wrażeń, nowych doświadczeń i wspólnych chwil.












